Талер (аналог Фолікур) – системний фунгіцид лікувальної дії для захисту від комплексу збудників захворювань сої, ріпаку та пшениці.
Діюча речовина – тебуконазол (250 г/л)
Препаративна форма – концентрат емульсії.
Як замовити Талер у нас на сайті?
У нашому інтернет-магазині Агро Піонер ви зможете купити фунгіцид Талер від Defenda (аналог Фолікур) за вигідною ціною за 5л каністру та оперативною доставкою по Україні.
Для цього можете зателефонувати за одним із номерів телефонів ☎ +38 (096) 918-92-06 або +38 (066) 437-01-03 або самостійно зробіть замовлення через "Кошик". Наші менеджери нададуть усю необхідну інформацію для вигідної покупки!
Продаж від 1 тарної одиниці та за оптовими цінами!
Переваги використання фунгіциду
- Має виражений лікувальний та профілактичний ефект.
- Характеризується тривалим періодом дії.
- Відрізняється яскраво вираженим "стоп-ефектом".
- Поєднює властивості фунгіциду та інгібітора росту.
Механізм дії
➣ Тебуконазол – інгібує біосинтез ергостерону в клітинах гриба, що призводить до руйнування клітинних стінок патогену, зупинки зростання міцелію та його швидкої загибелі. Використання Талера навесні забезпечує стійкість проти вилягання та кращого формування бічних пагонів.
Препарат Талер швидко проникає в рослину (за 1-2 години), тому ефективність гарантована навіть у разі можливої зливи після обприскування. Він діє як профілактично, і після ураження хворобою, зберігаючи свою ефективність протягом кількох тижнів.
Інструкція застосування фунгіциду Талер
✔️ Як рісторегулятор, пестицид Талер вноситься в осінній та весняний період на ріпаку починаючи з фази 3 листків.
✔️ Як фунгіцид, препарат Талер вноситься в період вегетації культурних рослин профілактично, коли умови сприяють розвитку та поширенню захворювань або з появою перших візуальних ознак захворювання.
Застереження щодо застосування
Не застосовувати пізніше зазначеного у таблиці терміну останньої обробки до збирання врожаю.
Норми витрати та терміни застосування
Культура | Шкодочинний об’єкт |
Фаза внесення | Норма витрати, л/га | К-ть обробок |
Пшениця | Бура листова іржа, септоріоз, фузаріоз | Обприскування в період вегетації | 0,5-1 | 2 |
Ріпак | Альтернаріоз, циліндроспоріоз | 2 | ||
Ріпак | Інгібування росту листя | 0,5-0,75 | 2 | |
Соя | Фузаріоз, альтернаріоз, склеротиніоз | 0,5-0,75 | 1 |
Норма витрати робочого розчину – 200-300 л/га
Сумісність
Продукт сумісний з іншими препаратами. Але у будь-якому разі перед застосуванням рекомендується провести попередній тест на змішаність.
Відгуки Фунгіцид Талер
Залишити свій відгук