Передзвоніть мені

Пн-Нд з 8:00 до 20:00 (без вихідних)

Онлайн-консультант

Про нас

Більше 20 років ми займаємося реалізацією сільськогосподарської продукції. В основному це посівний матеріал (кукурудза, соняшник), добрива та засоби захисту рослин.

Починали з невеликого складу-магазину, але поступово коло покупців і фірм-постачальників зростав, і в кінцевому підсумку виникла потреба в більшому складі і розширенні штату співробітників.

Тому в 2018 році ми вирішили створити інтернет-магазин "Агро Піонер".

За час співпраці з різними клієнтами ми багато чого зрозуміли: щоб домогтися успіху в будь-якому починанні потрібна любов і віддача в своїй справі. А це, в свою чергу, відобразиться на задоволених покупцях - людей, які змогли оцінити дійсно якісну продукцію і кваліфіковане обслуговування.

Це і є головна мета інтернет-магазину Агро Піонер ➔ Щасливий покупець - запорука процвітання і нашого магазину! Інакше бути і не може!

Які переваги співпраці з нами:

✔️ Якісна, сертифікована продукція

Ми є дистриб'юторами перевірених часом вітчизняних та зарубіжних компаній: Alfa Smart Agro, Агрохімічні Технології, Найс, Нертус, ВНІС, Степова, DuPont, Basf, Syngenta.

Вся продукція зберігається в добре обладнаному складі, пестициди окремо в опалювальному приміщенні (див. фото складу нижче).

✔️ Низька ціна

Завдяки вигідним умовам співпраці з постачальниками, в нашому інтернет-магазині найнижчі ціни на посівний матеріал та ззр. Це не просто слова! Ви зможете переконатися в цьому самі, відвідавши розділи з продукцією нашого сайту.

✔️ Кваліфіковане обслуговування

Маємо понад 25 років досвіду в даній галузі. Ми допоможемо вам з вибором продукції з огляду на ваші потреби: кліматична зона, технології вирощування і бажаний виробник.

Надаємо безкоштовну консультацію агронома (12 років стажу).

✔️ Оперативна доставка

Ми готові відправити товар в будь-яку точку України в день його покупки (більше про умови дивіться тут).

✔️ Вигідні умови покупки і гарантії

Ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам і по-цьому готові надати знижку оптовим покупцям і постійним клієнтам. Роздрібним споживачам ми готові продавати товар від 1 посівної/тарної одиниці.

Також, даємо гарантію на повернення товару (або грошей) протягом 14 днів (згідно Закону України про захист прав споживачів). Дізнатися про умови повернення та обміну товару ви зможете на цим посиланням.

Залишилися ще сумніви? Тоді пропонуємо вам подзвонити на один із номерів телефонів ☎ +38 (096) 918-92-06 - +38 (066) 437-01-03 і ми з радістю допоможемо вам знайти відповіді на турбуючі вас питання.

➣ Наша юридична адреса: 39200, Полтавська обл., м. Кобеляки, вул. Заворскло, 36

➣ Адреса складу магазину: 39200,Полтавська обл., м. Кобеляки, вул. Покрівська, 1

➣ ЄДРПОУ: 2804015857 (ФОП Проскура Іван Леонідович)

Наші сертифікати

Фото нашого складу

Засоби захисту рослин зберігаються в опалювальному приміщенні

Посівний матеріал

Вдалих Вам покупок і щедрого врожаю!