Передзвоніть мені

Пн-Нд з 8:00 до 20:00 (без вихідних)

Онлайн-консультант

Гарантії

Шановні клієнти сайту AgroPioneer.com.ua!

Ми високо цінуємо репутацію нашого інтернет-магазину і хороші партнерські взаємини з нашими клієнтами. Тому наш магазин надає гарантію на повернення товару або його вартості протягом 14 днів (відповідно до законодавства України).

Умови для надання гарантій (повернення товару або грошей):

  1. Товар не був у вживанні.
  2. Збережено його товарний вигляд.
  3. Товар зберігає свої споживчі властивості.
  4. Збережені всі ярлики і заводське маркування.

Повернення і обмін товару надається за рахунок нашого сайту!

Якщо вище описані умови дотримуються, то ви зможете зв'язатися з нашим менеджером для обговорення деталей повернення по одному з номерів телефонів:

 ☎ +38 (096) 918-92-06 (КиївСтар)

 ☎ +38 (099) 330-91-71 (Vodafone)

Також ви зможете написати у формі зворотнього зв'язку (знаходиться в правому нижьому кутку екрану) або звернутися на ел.ящик нашого інтернет-магазину - agropioneerua@gmail.com. Наш менеджер в найкоротші терміни зв'яжеться з вами.

Під час отримання товару на відділенні фірми перевізника, ми рекомендуємо Вам ретельно оглянути товар при отриманні і не підписувати ніякі квитанції про отримання до повної перевірки. Ось кілька рекомендацій:

1. Перевіряючи засоби захисту рослин або добрива - перевірте цілісність упаковки і відсутність патьоків на каністрі (в іншому випадку ми не зможемо вам повернути гроші або обміняти товар).

2. Перевіряючи посівний матеріал Ви можете акуратно розкрити мішок в присутності співробітника кур'єрської служби для перевірки калібрування і якості доопрацювання насіння.

Якщо у вас виникнуть якісь питання під час отримання товару на відділенні - просимо відразу зв'язатися з менеджером по телефону ☎ +38 (096) 918-92-06 або +38 (099) 330-91-71.