Як купити гербіцид для соняшника у нашому інтернет-магазині?
На цій сторінці, в каталозі товарів, ви зможете вибрати гербіцид для соняшника: ґрунтовий (досходовий) або страховий (післясходовий). Ціна вказана за 1 тарну одиницю.
Щоб отримати консультацію агронома або замовити товар, телефонуйте ☎ +38 (096) 918-92-06 або +38 (066) 437-01-03. Швидко відбирати препарат за ціною або потрібними вам характеристиками, ви зможете у фільтрі товарів каталогу.
Продаж від 1 тарної одиниці! Оплата після перевірки товару на Новій Пошті! Доставка по Україні 1-2 дні! Гарантія повернення товару за 14 днів за рахунок нашого магазину!
Навіщо потрібні гербіциди для соняшника?
У процесі вирощування соняшнику для багатьох землеробів важливо правильно вибрати засіб, який допоможе боротися з небажаною рослинністю для отримання гарного врожаю.
Соняшник особливо чутливий до сусідства з такими видами бур'янів:
- Осот. Із ним важко боротися. Його корінням властиво відновлюватися навіть в умовах відсутності наземної частини;
- Амброзія. Характеризується високим темпами зростання, тому її появу необхідно припиняти негайно;
- Пирій. Дуже стійкий бур'ян, що вимагає спеціальної обробки;
- Щириця, мишій (щетинник). Не менш шкідливі та поширені на українських полях рослини, для боротьби з якими потрібні спеціальні засоби захисту.
Застосування гербіциду для соняшнику передбачає точне дозування, що важливо як у плані боротьби з бур'янами, так і у плані запобігання їх появі надалі.
Обробку краще проводити комплексом засобів, щоб знизити частоту застосування препаратів, підвищивши при цьому ефективність їх застосування. Сучасні гербіциди дуже зручні для використання і водночас досить дієві.
Різновиди гербіцидів для соняшника
Існує дві категорії засобів для боротьби з бур'янами:
- ґрунтові;
- післясходові (страхові).
Ґрунтові гербіциди вражають насіння бур'янів. Вони допомагають контролювати різні одно- і дворічні бур'яни, як злакові, так і дводольні. Принцип дії цих засобів полягає в токсичності діючої речовини, що вражає бур'яни. Є препарати, що захищають соняшник протягом усього зростання.
Ефективність досходового грунтового гербіциду залежить від вологості грунту. Результат буде найкращим, якщо вносити даний препарат відразу після посіву, оскільки згодом, на сухому ґрунті, його застосування особливої користі не принесе. Однак важливо пам'ятати, що даний тип гербіцидів може змиватися з випаданням великої кількості опадів, і це може зашкодити самому соняшнику.
Порівняно з ґрунтовими післясходові препарати більш ефективні. Комбінаторність та конкретний вибір засобів для захисту рослин визначається аграріями залежно від кількості та різновидів бур'янів на полі. У складі багатьох післясходових гербіцидів є спеціальна речовина, спрямована на захист культури від хвороб та на пригнічення бур'янів.
Визначальними для багатьох агрономів часто є такі переваги післясходових гербіцидів:
- тривалість дії;
- тривалий термін зберігання без втрати якості;
- стійкість до псування;
- стійкість до низької температури;
Сьогодні є величезний вибір гербіцидів різних виробників. Для правильного вибору препарату для захисту соняшника необхідно орієнтуватися у тому, що входить до його складу, а також особливостях його дії. До того ж важливо користуватися послугами перевіреного постачальника.
У нашому інтернет-магазині ви зможете купити:
✔️ Грунтові (Досходові) гербіциди для соняшника
Застосування цього типу препаратів передбачає їх внесення до сівби або до сходів культури. Їхня мета – боротьба з небажаними рослинами, насамперед, дводольними, з якими складно впоратися за їхньою вегетацією: лобода, амброзія, горець, ромашка, щириця, осот.
Що стосується соняшника, то при його вирощуванні найчастіше використовують гербіциди з діючою речовиною прометрин, тербулазин, ацетохлор. Це, наприклад, препарати Еталон, Харнес, Толазин, Промекс, Примекстра ТЗ Голд і т.д.
✔️ Післясходові (Страхові) гербіциди для соняшника
Даний тип препаратів вноситься після появи чотирьох справжніх листів і, в основному, до восьми пар з метою боротьби з такими бур'янами, як гумай, куряче просо, пирій, вівсюг, берізка, амброзія, гірчак та ін.
До цього класу гербіцидів відносять Ореол Максі або Харума (д.в. Хізалофоп-п-етил). За умови, що препарат стійкий до євролайтингу (імазапір+імазамокс), використовують Імпекс Дуо, Євро-Ленд, а за стійкості до гранстару (трибенурон-метил) – Гренадер, Грізний Експерт.