Передзвоніть мені

Пн-Нд з 8:00 до 20:00 (без вихідних)

Онлайн-консультант

Мікродобриво Оракул Насіння

Отримати консультацію і замовити товар

+38 (096) 918-92-06+38 (066) 437-01-03

Месенджери Отримати безкоштовну консультацію агронома:

+38 (066) 437-01-03

Залишити заявку на зворотній зв’язок
В наявності
Тара:
Цена:
250 грн
+
Склад добрива: Азот (N), Фосфор (P2O5), Калій (K2O), Сірка (SO3), Залізо (Fe), Мідь (Cu), Цинк (Zn), Бор (B), Марганець (Mn), Кобальт (Co), Молібден (Mo)
Виробник: ДОЛИНА
Формуляція: Рідина
Культури: Озима пшениця, Озимий ячмінь, Яра пшениця, Ярий ячмінь, Зернобобові, Овес, Жито, Буряк, Кукурудза, Соняшник, Ріпак, Виноградники, Плодові
Отримати консультацію і замовити товар

+38 (096) 918-92-06+38 (066) 437-01-03

Месенджери Отримати безкоштовну консультацію агронома:

+38 (066) 437-01-03

Залишити заявку на зворотній зв’язок

Оракул Насіння - це унікальне комплексне рідке мікродобриво для обробки насіння польових, овочевих, декоративних культур, бульб картоплі, замочування саджанців винограду і плодово-ягідних культур з метою їх вкорінення.

Передпосівна обробка насіння хелатним мікродобривом Оракул Насіння забезпечує рослини доступними елементами живлення, починаючи з самих ранніх фаз росту і розвитку. Завдяки наявності доступних мікроелементів, в насінні максимально активізуються ферментативні процеси.

Склад добрива:

 • азот (N) - 20 г/л
 • фосфор (P2O5) - 99 г/л
 • калій (K2O) - 65 г/л
 • сірка (SO3) - 57 г/л
 • залізо (Fe) - 15 г/л
 • мідь (Cu) - 5,4 г/л
 • цинк (Zn) - 5,4 г/л
 • бор (B) - 1,8 г/л
 • марганець (Mn) - 15 г/л
 • кобальт (Co) - 0,1 г/л
 • молібден (Mo) - 0,4 г/л

Формуляція - рідина

Купити добриво Оракул Насіння від компанії Долина за вигідною ціною і з оперативною доставкою по Україні можна у нас на сайті. Для цього зателефонуйте по одному з номерів тел. ☎ +38 (096) 918-92-06 - +38 (066) 437-01-03 або самостійно зробивши замовлення через "Корзину"!

Продаж від 1 тарної одиниці, а також за оптовими цінами!

Переваги мікродобрива

Оракул Насіння здійснює сильний фізіологічний вплив на рослини, який:

 • підвищує енергію проростання насіння до 3-8%;
 • підсилює інтенсивний ріст кореневої системи;
 • підвищує стійкість рослин до хвороб на 18-30%;
 • за рахунок більш розвиненою кореневої системи, робить рослини менш чутливими до посухи, нестачі елементів живлення, конкурентоспроможними до бур'янів і іншим негатив-ним факторам.

Відеопрезентація добрив серії Оракул

Механізм дії Оракул Насіння

Препарат позитивно впливає на ріст і розвиток коренів рослини завдяки азоту, який знаходиться в аммонійній формі.

У мікродобрива фосфор знаходиться в складі органічної молекули, яка виступає в ролі хелатоутворювачів, тому вона легко і швидко проникає в тканини. Фосфор відповідає за розвиток кореневої системи, забезпечує зимостійкість озимої пшениці і стійкість посівів до вилягання. Рослини найбільш чутливі до нестачі фосфору в самому ранньому віці.

Калій в складі добрива стимулює схожість насіння і поділ клітин. Завдяки калію, сірці, міді, марганцю і молібдену рослина добре засвоює підвищені концентрації азоту.

Більшість металлоферментів бере участь в синтезі різноманітних білків, що в свою чергу впливає на процеси росту.

Цинк впливає на ріст рослин при його участі в синтезі ауксинів (гормонів росту). Недостача цинку пригнічує швидкість ділення клітин, що призводить до зовнішніх змін. Характерною рисою нестачі цинку є часткова затримка, а часто і повна зупинка зростання.

Завдяки бору в складі добрива Оракул Насіння гормони росту безперешкодно транспортуються до точок росту. Марганець і мідь попереджають зараження хворобами рослин.

Всі метали в складі схелатовані органічним поєднанням - етідроновою кислотою, яка утворює високостійкі хелати, які легко засвоюються насінням. При їх розкладанні утворюються легкозасвоювані рослинами сполуки.

Також, мікродобриво Оракул Насіння містить пом'якшувач води, тому спільне використання протруйників в жорсткій воді (підвищений вміст солей Ca2+ и Mg2+) не знижує їх ефективність.

Солі жорсткості надійно зв'язуються компонентом препарату, при цьому не викликаючи помутніння робочого розчину. Повністю ліквідовується небезпека утворення сульфату кальцію (гіпсу), який може привести до виходу з ладу протруювальної техніки. Обробки необхідно проводити розчином, який був підготовлений безпосередньо перед застосуванням.

Інструкція застосування Оракул Насіння

При використанні добрива необхідно дотримуватися інструкції. Ефективність препарату і зручність у використанні залежить від дотримання рекомендацій щодо застосування, умов зберігання і транспортування, визначених виробником.

Приготування робочого розчину

Перед приготуванням бакової суміші завжди перевіряйте препарати на сумісність! У тестових розчинах не повинен утворитися осад.

У разі відсутності проблем з сумісністю, препарат ретельно перемішати в заводській упаковці і влити безпосередньо в бак обприскувача, який спочатку заповнити водою.

Увага! Можливе використання препарату в жорсткій воді завдяки вмісту в його складі пом'якшення води. Але при великій концентрації солей жорсткості і значної кількості води через деякий час можливе незначне випадання солей жорсткості у вигляді гіпсу (СаSO4٠2H2O).

У такому випадку кількість сірки в розчині незначно знижується. Ці процеси жодним чином не впливають на можливість використання розчину і виникненню можливості виходу з ладу обприскувальної техніки, так як препарат є дрібнодисперсним.

При формуванні бакової суміші в жорсткій воді рекомендуємо проводити обприскування при ввімкненому режимі змішування. Після внесення бакової суміші необхідно промити бак водою для запобігання утворення наростів кристалів гіпсу.

Норми витрати робочого розчину - 10 л/т.

Черговість додавання компонентів робочого розчину

Бакова суміш з протравлювачем і інокулянтом (якщо це передбачено)

 1. Вода.
 2. Регулятори росту рослин.
 3. Протруйник.
 4. Інокулянт (в разі відсутності окремих рекомендацій виробника).
 5. Мікродобриво.

Бакова суміш з інокулянтом

 1. Вода.
 2. Регулятори росту рослин.
 3. інокулянт.
 4. Мікродобриво.

Використання препарату не вимагає особливих умов при обробці насіння.
Використовувати тільки свіжозмішані розчини. Готовий розчин зберігати не більше 1 доби.

Рекомендується застосовувати спільно зі стимулятором росту рослин Вимпел К (⬅купуйте у нас на сайті).

Культура Норма внесення,
л/т
Зернові 0,5 - 1,0
Кукурудза, соняшник, ріпак, зернобобові, буряк (цукровий, столовий, кормовий) 1,0 - 1,5
Овочеві та інші культури 50 мл/л води
Картопля 0,6 - 1,0
Плодові насадження, ягідники, виноград 50 - 60 мл/л води

Відгуки Мікродобриво Оракул Насіння

Залишити свій відгук


Склад добрива
Азот (N), Фосфор (P2O5), Калій (K2O), Сірка (SO3), Залізо (Fe), Мідь (Cu), Цинк (Zn), Бор (B), Марганець (Mn), Кобальт (Co), Молібден (Mo)
Виробник
ДОЛИНА
Тара
1 л, 5 л
Формуляція
Рідина
Культури
Озима пшениця, Озимий ячмінь, Яра пшениця, Ярий ячмінь, Зернобобові, Овес, Жито, Буряк, Кукурудза, Соняшник, Ріпак, Виноградники, Плодові