Джин - фумігант для знищення шкідників запасів зернових культур в різних стадіях розвитку.
Діюча речовина - фосфід алюмінію (560 г/кг)
Препаративна форма - таблетки.
Як придбати фумігант Джин в нашому інтернет-магазині?
Купити фумігант Джин 1 кг за вигідною ціною і ✈ з оперативною доставкою по Україні можна в нашому інтернет-магазині Агро Піонер зателефонувавши по одному з тел. ☎ +38 (096) 918-92-06 - +38 (066) 437-01-03 або самостійно зробивши замовлення через "Корзину". Наші співробітники з радістю нададуть всю потрібну інформацію для вигідної покупки.
Продаж від 1 тарної одиниці (пляшка 1 кг), а також за оптовими цінами!
Ви можете бути впевнені в достовірності препарату, так як ми є офіційними дистриб'юторами компанії Alfa Smart Agro!
Переваги використання фуміганта
- Ефективний проти всіх видів шкідників (в тому числі карантинних).
- Простий у використанні.
- Швидко діє на шкідників у всіх фазах розвитку, а також на гризунів.
- Застосовується для обробки продовольчого, фуражного, насіннєвого зерна як насипом, так і затареного в мішки.
- Не впливає на схожість і якісні показники зерна і продуктів.
Механізм дії препарату Джин
Основною діючою речовиною фуміганта Джин є фосфід алюмінію. При контакті з атмосферним повітрям він розкладається на фосфористий водень (РН3) і вуглекислий газ (СО2) з виділенням аміаку (NH3).
Швидкість проходження реакції залежить від наявності вологи в повітрі і його температури. При вологості повітря 60% і температурі 20 °C 50% газу виділяється протягом 24 годин. Максимальний ефект від фумігації досягається через 60-72 години.
Газ фосфін порушує процеси метаболізму і блокує надходження кисню в організм, викликаючи параліч нервової системи і повну загибель шкідників.
Джин забезпечує швидку дію на шкідників, яке залежить від концентрації газу фосфіну в повітрі. Повна загибель настає при досягненні концентрації газу на час експозиції при відкритій формі шкідливості - не менше 7 г/год/м3 і 25 г/год/м3 - при прихованій.
Інструкція застосування фуміганта Джин
Препарат можна розкладати як вручну, так і за допомогою дозаторів таблеток. У зерно, яке зберігається насипом, таблетки вносяться спеціальним зондом. Невеликі партії зерна та інших продуктів при висоті бурту до 2,5 м накривають плівкою, яку закріплюють на каркасі висотою 50 см, щоб між зерном і плівкою залишався вільний доступ повітря.
Застереження!
- Фумігант не можна застосовувати спільно з іншими препаратами і відразу після обробки приміщень засобами з використанням великої кількості рідини. Прямий контакт препарату Джин з великою кількістю води викликає самозаймання.
- Забороняється доступ дітям і персоналу, який не пройшов інструктаж.
- Не відкривати фляги, за винятком випадків безпосереднього використання.
- Забороняється зберігання в пошкодженій тарі.
- Забороняється фумігація об'єктів: ➜ на відстані менше 200 м від житлових і 100 м від виробничих приміщень ➜ при температурі повітря (зовні і всередині приміщення) нижче 10 °С і більше 35 °С і швидкості руху повітря більше 7 м/с.
Фумігація дозволяється тільки спеціально навченим і забезпеченим засобами індивідуального захисту бригадам у складі не менше 3-х працюючих. Категорично забороняється проводити фумігацію поодинці. Після закінчення експозиції приміщення дегазируют за допомогою активного провітрювання, а при відсутності вентиляції - пасивного. Дотримання регламентів при фумігації обов'язкове.
Норми витрати фуміганту
Об’єкт, що обробляється | Спектр дії | Норма витрати, (г)/т, м3 | Спосіб, час обробки, обмеження |
Зерно продовольче, насіннєве, фуражне, насипом до 2,5 м та затарене в мішки під брезентом або поліетиленовою плівкою |
Шкідники запасів |
3 табл. (9 г) на 1 т | Фумігація при температурах: +5…+10 °С – експозиція 10 діб, +11…+15 °С – 7 діб, +16…+20 °С – 6 діб, +21…+25 °С – 5 діб. Допуск людей дозволяється після повного провітрювання (7 діб) при вмісті фосфіну в повітрі робочої зони не вище ГДК, реалізація зерна – через 20 днів після фумігації за наявності залишків фосфіну не вище МДР |
Трюми суден | 3-9 г/м³ (1-3 табл. на 1 м³) | ||
Планується реєстрація на наступні об'єкти: |
|||
Незавантажені складські приміщення |
Шкідники запасів |
2 табл. (6 г) на 1 м3 | Фумігація при температурах: +5…+10 °С – експозиція 10 діб, +11…+15 °С – 7 діб, +16…+20 °С – 6 діб, +21…+25 °С – 5 діб. Допуск людей дозволяється після повного провітрювання (7 діб) при вмісті фосфіну в повітрі робочої зони не вище ГДК, реалізація зерна – через 20 днів після фумігації за наявності залишків фосфіну не вище МДР |
Відгуки Фумігант Джин
Залишити свій відгук